مقابله با کار از راه دور در هنگام بیماری همه گیر COVID-19: نکات ، ترفندها و توصیه های عملی

در حالی که مقامات بهداشت بین المللی برای مهار همه گیر COVID-19 تلاش می کنند ، شرکت های بیشتر و بیشتری شروع به پذیرش سبک کار از راه دور کردند. این فنجان چای همه نیست ، مطمئناً – واقعیتی که نه تنها با این واقعیت تأیید می شود که کارفرمایان در تاریکی در مورد اسکان این دستورالعمل و در نهایت ، توسط خود کارمندان که به نظر می رسد نسبت به چگونگی طراحی coronavirus WFH بی پروا هستند ، تأیید نشده اند.

اعطا کرد که کار کردن از راحتی در خانه شخص می تواند پریشان و ضد تولید باشد ، اما اینگونه نیست. از آنجا که مال شما واقعاً اکنون یک از راه دور است (این بهترین کاری است که می توانم با آن داشته باشم) ، من نکاتی را در مورد چگونگی کنار آمدن با کار از راه دور در هنگام همه گیری به اشتراک خواهم گذاشت. بنابراین ، محکم بنشینید ، بخوانید و قوی باشید. شما تنها در این امر تنها نیستید.

چرا ما کار از راه دور را رها می کنیم؟

بگذارید هوا را پاک کنیم: از راه دور برای خانه یک ننگ "حرفه ای" محسوب نمی شود. با این حال ، فرایند پذیرش جهانی آن به دلایل مختلفی مختل شده است – مدیران بیش از حد اعتقاد دارند که کارمندان اگر اجازه کار در خارج از محل را داشته باشند ، کمتر تولید می شوند ، کارکنان قادر به تمرکز نیستند زیرا "آنها خیلی چیزهای زیادی هستند که در اطراف اتفاق می افتند". ، زیرساخت های فناوری اطلاعات شرکت برای توسعه با تعداد درخواست های کار از راه دور بسیار توسعه نیافته است.

از هر جایی که باشد ، از جایی که من ایستاده ام (و من به صندلی خاردار خودم رجوع نمی کنم) ، همه اینها به یک واقعیت ساده تبدیل می شود: تا زمانی که شما با این کار سر و کار ندارید ، می توانید از هر کجای جهان عملکردی کسب کنید ، فارغ از این که از برخی دفتر خواب یا آسایش خانه خود استفاده کنید.

من به عنوان کسی که دو سال عجیب و غریب استقلال می یابد ، می توانم برای این واقعیت بگویید که مزایای کار از راه دور وجود دارد ، اما برخی از بازده های عمده نیز وجود دارد. طرف مقابل – شما می توانید به معنای واقعی کلمه در هر نقطه کار کنید (اگرچه من در این دوره توصیه نمی کنم). یک مورد خوب دیگر که به ذهن شما خطور می کند – نیازی نیست که نگران کسی باشید که در محل کار شما قرار بگیرد تا بتواند وضعیت چیزی را که روی آن کار می کنید (یا باید باشد) نباشد.

البته برخی از نقاط ضعف اصلی کار از راه دور هستند که بیشتر آنها در سمت روانشناختی قرار دارند. به من اجازه دهید توضیح دهم: جار زدن در یک همکار که دوست دارید در راه قهوه خود باشید ، یک تقویت کننده عالی برای خلق و خوی است.

اگر شما تصمیم به انتخاب این نوع "عشایری حرفه ای" دارید ، اتفاق نمی افتد. و خطر بسیار زیاد کار بیش از حد نیز وجود دارد – بله ، من می دانم که به نظر می رسد مانند یک شاه ماهی قرمز است ، اما بیشتر از آنچه تصور می کنیم وقتی از خانه کار می کنیم اتفاق می افتد.

به هر حال ، فراتر از ملاحظات تا حدودی ذهنی من ، وجود دارد. برخی روندهای جالب توجه در تصویب جهانی WFH وجود دارد. در ابتدا ، این نوع رژیم "کار" با سوء ظن زیاد در نظر گرفته می شد ، زیرا با رفت و آمد معمولی (و کباب کننده) 9 تا 5 و کلیه پیامدهای آن مطابقت ندارد.

متأسفانه ، کار از راه دور تصویب تصویب هنوز هم وجود دارد – طبق مطالعه ای که توسط Small Biz Genius منتشر شده است ، 44 درصد از شرکتها به دلایل مختلف تأیید کار از راه دور نخواهند کرد.

هنوز هم تعداد افرادی که از خانه کار می کنند 140 درصد افزایش یافته است. از سال 2005 (طبق گزارش Global Workplace Analytics) ، نشان می دهد که کارفرمایان بیشتر و بیشتری مزایای ایجاد کار یا "بهتر شدن" کار "بازسازی" را می بینند.

آنچه ما باید درک کنیم این است که ، برای برخی از صنایع ، کار از راه دور است. غیر ممکن است (یعنی یک جراح ER قادر به گرفتن WFH نیست ، حتی با روبات های پزشکی ، مانند داوینچی).

Thor Foresight اطمینان می دهد که این لینک امن است!
پدر و مادر و دوستان شما روی هر کلیک خواهند کرد پیوند مشکوک ، بنابراین مطمئن شوید که آنها طرفدار هستند
 Thor Foresight Home ضد بدافزارها و محافظت از ransomware heimdal Security "width =" 139 "height =" 211
Thor Foresight فراهم می کند:
به روزرسانی های نرم افزاری خودکار و خاموش
محافظت هوشمند در برابر بدافزار
سازگاری با هر آنتی ویروس سنتی.

اطمینان از مرورگر آنلاین شما!

پیش بینی تور

کار از راه دور ، COVID-19 ، و تأکید مجدد بر لزوم طراحی مجدد دفتر

یک نعمت برای برخی ، و یک بار برای دیگران ، متأسفانه ، اوقات سختی که می گذرانیم ، ما (و کارفرمایان ما) را وادار کرده است. ) برای ارزیابی مجدد کار از ایده خانه. همه گیر COVID-19 به آسانی مورد استفاده قرار نمی گیرد.

توصیه شماره یک WHO این است که تا زمانی که این ضربه منفجر شود ، در داخل خانه بمانید ، و ما عاقلانه عمل می کنیم تا دستورالعمل های رسمی را رعایت کنیم. در همین حال ، چالش دیگری برای مقابله با ما وجود دارد: چگونگی مقابله با کار از خانه برای مدت زمان طولانی.

البته برای کسانی که شما ترس از فکر بیدار شدن از خواب در اوایل صبح دارند برای رفتن به محل کار ، بودن. "دستور" به انجام کار از راه دور ممکن است به نظر می رسد یک رویا به حقیقت می پیوندد. اگر این اولین بار است که برای خانه کار می کنید ، بدون شک این چشم انداز را کمی عجیب خواهید یافت.

نگران نباشید. همه ما "دستگیره" را پشت سر گذاشته ایم. مواردی وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید تا خانه تان کمتر خانه نشین شود و مانند دفتر بیشتر باشد. در اینجا لیست کار من از نکات و ترفندهایی در خانه آمده است.

روال صبح خود را حفظ کنید

شما می توانید به خودتان معالجه بدهید و یک ساعت دیگر (یا دو) را برای دو روز دیگر بخوابید. با این حال ، برای مدت طولانی ، توصیه می کنم از روال معمول خود 9 تا 5 پیروی کنید: از خواب برخیزید و قهوه / صبحانه خود را در همان زمان بخورید.

احتمالاً از من متنفر خواهید شد ، اما در اینجا پیش می رود: سعی کنید چند دقیقه PE را فشار دهید. ده دقیقه بیشتر از حد کافی است و می توانید با هر چیزی که دوست دارید بروید: تردمیل کاردیو ، فشار ، جکهای پرش و غیره. اگر مدت زمان کار تا زمان کار باقی مانده است ، یک حمام سریع بگیرید. این یک ترفند عالی برای تعیین برخی مرزها بین کار و زندگی شخصی است.

با هدفون خود دوست شوید!

اگر عادت دارید که دفتر را با همکاران آرام خود به اشتراک بگذارید ، بدون شک کار از راه دور بسیار احساس حواس پرتی می کند: کودکان ، همسر. در تلاش برای انجام برخی کارها ، گربه های بی صدا شما را قضاوت می کنند ، همسایگان که میزبان احزاب بداهه هستند و لیست صرفاً ادامه می یابد.

برای جلوگیری از همه این حواس پرتی ها و تمرکز بر انجام آن کار ، من به شما توصیه می کنم در یک جفت سرمایه گذاری سرمایه گذاری کنید. هدفون با کیفیت بالا (بی سیم ، اگر بودجه ای برای آنها دارید).

آنها برای انفجار برخی از آهنگ های خوب ، شرکت در جلسات آنلاین در حالی که کارهای دیگری را در اطراف خانه انجام می دهند ، و از همه مهمتر ، مسدود کردن همه کسانی که حواس پرتی هستند ، هستند. سر و صداها حتی اگر شما سکوت و "headphoney" باشید ، ممکن است این احساس را در دفتر داشته باشید.

با همکاران خود در تماس باشید.

می دانم که بیشتر شما از این گفتگوی بیکار ، ارائه ها ، استقبال می کنید. و نیاز به ارائه گزارش وضعیت ، اما حتی اگر شما از خانه کار می کنید ، نباید از قسمت ارتباط غافل شوید. این چیزی است که فراتر از کار است: فقط چند خط را به یک همکار رها کنید و از او بخواهید که احساس کند. این ژست به ویژه برای افرادی که تنها هستند بسیار طولانی پیش می رود.

در مورد جنبه حرفه ای ، در همه جلسات آنلاین شرکت کنید ، در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد گردش کار ، یک ایمیل بفرستید و به روز رسانی های منظم خود را ارسال کنید. مدیر. فرقی با کار کردن در دفتر ندارد – حتی اگر در خانه باشید ، هنوز کارهایی باید انجام شود.

اکنون ، از یک دیدگاه جهانی تر ، PM ، برقراری ارتباط (هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی) بسیار مهم است. اطمینان از استمرار تجارت. تصور کنید چه اتفاقی می افتد اگر مثلاً تیم فروش نتواند فاکتورها را به حسابداری ارسال کند! بنابراین ، یک متکلم نشوید و تا حد امکان انسانی به همکاران و مدیران خود دسترسی پیدا کنید.

بدانید که برای چه چیزی در

می دانید ! اگر به شما دستور داده شده در خانه بمانید ، از شلوغی خودداری کنید ، دستان خود را بشویید و در صورت بروز علائم خاص بیماری به پزشک خود گزارش دهید ، پس بدون تردید این کار را انجام دهید. یک مشکل ساز باشید نه یک مشکل ساز! من موضوع Coronavirus را برطرف نخواهم کرد – کاملاً تحت پوشش WHO و رسانه های بین المللی.

من فقط این را می گویم: لطفاً توجه داشته باشید که به همین دلیل شما را به کار از خانه فرستاده اند. این یک تعطیلات نیست ، فرصتی برای در آغوش گرفتن درون گرا بودن درونی یا زمان بیشتری برای نتفلیکس است. مطمئناً ، هیچ کس جلوی این کار را نمی گذارد که در اوقات فراغت انجام دهید ، اما هیچ مشکلی در کار و تماشای تماشایی (یا بازی) وجود ندارد.

همچنین ، درمورد کل وضعیت واقع بین باشید: شما می توانید برای مدت طولانی در آن باشید زمان. بنابراین ، مثل همیشه ، برنامه ریزی اولیه به شما کمک می کند تا اولویت های خود را مستقیم بگیرید و از بروز هرگونه اشتباه در بعضی از موارد جلوگیری کنید.

در بالاترین امنیت سایبری خود باشید

اگرچه دیگر به شرکت خود متصل نیستید. منابع IT (احتمالاً با استفاده از VPN) ، باید همچنان در دفاع سایبری خود دقت کنید. و جواب سوال شما "نه" است – هکرها تلاش خود را برای به خطر انداختن سیستم شما ، سرقت داده های شخصی یا خالی کردن حساب بانکی شما متوقف نکردند.

متأسفانه ، آنها فعال تر از همیشه هستند ، واقعیتی که توسط این واقعیت که حملات باج افزار به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از ابتدای همه گیری COVID-19 به میزان ده برابر افزایش یافته است.

در حین کار از خانه ، حتماً همان بهداشت سایبری را که در دفتر کار دارید انجام دهید – روی پیوند مشکوک کلیک کنید ، پیوست ها را باز نکنید ، مگر اینکه آنها از منابع قابل اعتماد باشند ، همیشه از مدیران خود بخواهید درخواست های مربوط به مالی (یعنی انتقال پول به شخص ثالث) را تأیید کنند ، از دسترسی به وب سایت های مخرب بالقوه خودداری کنند ، و این

یک چیز دیگر: حفاظت. برای محافظت از نقطه پایانی و دارایی های دیجیتال خود ، به بهترین محافظت در کلاس نیاز خواهید داشت. به خاطر داشته باشید كه نرم افزار آنتی ویروس دیگر برای محافظت از دستگاه های شما در برابر تهدیدات آنلاین نسل بعدی كافی نیست.

Thor Foresight Home ، پاسخ Heimdal Security به APTs (Advanced Persistent Threats) برای مقابله با مبارزات مخرب نسل دوم طراحی شده است. فیلتر کردن ترافیک ورودی و خروجی در سطح DNS ، HTTP و HTTPS. Thor Foresight Home با هر راه حل AV در بازار همراه می شود و مطمئناً شما را نسبت به بدافزارها نگران تر می کند.

بسته بندی

چشم انداز کار از خانه تقریباً شبیه دیدن واحه پر از آب در آن است. کویر: هر دو جذاب هستند ، تا زمانی که به آنجا بروید و شروع به زیر سؤال بردن از سلامت خود کنید.

تا زمانی که برخی از مرزها را تنظیم کنید ، سرعت خود را مرتب کنید ، و بسیار سرسبز باشید بسیار قابل انجام است. مثل همیشه ، ایمن بمانید ، دستان خود را بشویید ، روی پیوندهای عجیب و غریب کلیک نکنید ، محافظت آنلاین خود را تقویت کنید و تا تمام شدن این بیماری در داخل خانه بمانید.

پست مقابله با کار از راه دور در طول بیماری همه گیر COVID-19: نکات ، ترفندها ، و توصیه های عملی برای اولین بار در وبلاگ امنیتی Heimdal ظاهر شد.

Comments are closed.