چگونه می توان انتخاب صحیح تهیه کننده را انجام داد؟ وبلاگ VPN

این که آیا می خواهید به صورت محرمانه کاملاً بارگیری کنید ، اتصال خود را ایمن کنید ، از نظارت گسترده استفاده کنید ، به محتوای چندرسانه ای در کشور شما دسترسی نداشته باشید ، پس قطعاً یک VPN در یک زمان یا دیگری برای شما مفید خواهد بود. بهترین راه برای پیدا کردن VPN مناسب برای نیازهای شما ، تعیین نیازهای شما قبل از عضویت است.

انتخاب صدها VPN موجود ، ظاهراً آسان نیست. اما در حقیقت بسیار ساده است زیرا بهترین VPN ها همان وظایف اساسی را دارند که به ما اجازه می دهند انتظارات اولیه خود را برآورده کنیم: امنیت – ناشناس ماندن – P2P تورنت – جریان – بی طرفی شبکه – Wifi – از نظارت جلوگیری کنید علاوه بر این ، VPN ها کم و بیش تخصص در زمینه هایی دارند که علاوه بر این پایه مشترک به تخصص بیشتری نیاز دارند: دور زدن هر نوع محدودیت جغرافیایی – رفع انسداد وب – دسترسی به شبکه محلی با یک راه حل های VPN – VPN برای حرفه ای ها

اگر نمی خواهید همه چیز را در اینجا بخوانید ، 3 بهترین VPN است که وسیع ترین عملکرد را دارند:

 1. NordVPN – اگر به دنبال "VPN همه جانبه" هستید – آسان برای استفاده از برنامه برای مبتدیان ، بیش از 5500 سرور در 59 کشور در سراسر جهان ، سرعت فوق العاده سریع و گزینه های پیشرفته – بهترین انتخاب قطعاً خواهد بود NordVPN.
 2. PureVPN – اگر می خواهید VPN را انتخاب کنید که کمترین هزینه را برای شما ایجاد کند ، عملکرد این ارائه دهنده VPN بسیار جالب و با قیمت های بسیار مناسب است.
 3. ExpressVPN یک انتخاب عالی است زیرا این سرویس مناسب هر دو کاربر که به دنبال استفاده روزمره و همچنین فنی تر هستند. کاربران تقاضا برای توانایی های باز کردن قفل آن به این VPN روی خواهند آورد.

VPN را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد

برای هر نیاز ، ما بهترین VPN (ها) را برای شما تعریف می کنیم. ما برای توصیف هر VPN صلاحیت هایی مانند فنی – متخصص – کارآمد – شایسته – سطح بالا قرار داده ایم. پس از لیست ها ، می توانید جدول مقایسه ای را نشان دهید که مهارت های هر VPN را نشان می دهد.

نیازهای اساسی کاملاً توسط VPN ها تسخیر شده است

این کاربردهای عمومی عبارتند از:

 • Security – یک VPN مهمتر از همه ابزار امنیتی است. که برای محافظت از اطلاعات شخصی شما استفاده می شود. او برای تضمین امنیت تجارت و تمامیت آنچه در جریان است ، در آنجا حضور دارد. هیچ کس نباید محتوا را که بین شما و اینترنت می گذرد رهگیری یا اصلاح کند. تمام VPN ها بر این جنبه تسلط دارند. تنها تفاوت ها در سطح رمزگذاری و نحوه رمزگذاری است. به طور پیش فرض ، سطح رمزگذاری AES 256 بیتی است که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد. حالت عملی اغلب CBC است (نحوه رمزگذاری انجام می شود). VPN هایی را با یک حالت عملیاتی GCM اختصاص دهید (سریعتر و همزمان با رمزگذاری آن را تأیید می کند).
  • VPN فنی : دسترسی به اینترنت خصوصی. سطح رمزگذاری و امکان تغییر این سطح باعث می شود دسترسی به اینترنت خصوصی در معیار امنیت به معیار دسترسی پیدا کند.
  • VPN Performer : NordVPN. این VPN حداکثر سطح را ارائه می دهد: AES GCM 256 بیتی.
 • ناشناس ماندن – ناشناس ماندن چیزی پیچیده است. اساس آن NO LOG همراه با پرداخت ناشناس است. VPN های ناشناس اغلب گزینه های TOR یا Double VPN را اضافه می کنند.
  • متخصص VPN : NordVPN یک حسابرسی بدون LOG VPN است. اضافه کردن TOR بر دسترسی VPN و سرورهای دوگانه VPN!
  • فنی VPN : AirVPN یک VPN فنی است که دارای چندین تنظیمات است. فقط VPN برای ارائه ترکیبی از TOR + VPN در هر دو مسیر.
 • P2P Torrent – VPN ها با نیاز روزافزون واقعاً محبوب شده اند تا بتوانند تورنت را تا حد امکان به طور ناشناس بارگیری کنید. VPN ها به خوبی این کاربرد را دارند. VPNs [ Torrent Friendly »NO LOG را ارائه می دهد تا هرگز IP ، سرورهای سریع و سازگار مانند هلند را فاش نکند ، یک سوئیچ Kill (محافظت از IP در صورت قطع VPN).
  • متخصص VPN : NordVPN متخصص عالی تورنت است. برای بارگیری تورنت ها با امنیت کامل ، تمام ابزارهای ( NO LOG – P2P Server – Kill switch ) را در اختیار خواهید داشت.
  • VPN قدرتمند : PureVPN با تورنت بسیار خوب عمل می کند. یک حالت P2P از زمان راه اندازی نرم افزار وجود دارد. این حالت برای کسانی که به دنبال بارگیری تورنت ها به صورت ناشناس و بدون نیاز به پیکربندی هر چیزی هستند ، از پیش تنظیم شده است.
 • جریان با KODI – FireStick – تبلت ها – رایانه – از جریان خود در سایت های جریان کلی محافظت کنید یا ورزش نیازی به مهارت های ویژه برای VPN ها ندارد. VPN ها باید از یک طرف امکان نصب در FireStick ، ​​KODI و همچنین بر روی سیستم های اندرویدی یا ویندوز را ارائه دهند و از طرف دیگر سرورهایی را به اندازه کافی سریع ارائه دهند که مجازات پخش نشوند.
  • صالح ترین VPN : NordVPN. برای این فعالیت Streaming در چندین پشتیبانی NordVPN صالح ترین است. این برنامه برای همه این رسانه ها ارائه می دهد. از آنجا که این سرورها سریع هستند ، شما مشکلی با Streaming خود نخواهید داشت.
  • VPN قدرتمند : IPVanish در بین کاربران KODI و FireStick مشهور است.
 • Neutrality – Neutrality du net یک مفهوم قدیمی نیست. در عوض ، این ایده که ارائه دهنده اینترنت شما با توجه به کاربرد شما (جریان – گشت و گذار – تورنت – بازی های آنلاین) ، مکان های اتصال شما (یوتیوب – فیس بوک) و برنامه های اتصال شما باید بی طرف باشد. برخی از ISP ها به خود اجازه می دهند پهنای باند مشترکین خود را مطابق استفاده از اتصال اینترنتی خود محدود کنند. VPN ها این بی طرفی خالص را تضمین می کنند. بهترین VPN ها محدودیت استفاده و پهنای باند ندارند. پس از اتصال به یکی از سرورهای آنها ، IP ای از کشور را که به آن متصل هستید ، رمزگذاری امنیتی OpenVPN و بی طرفی خالص را دریافت می کنید.
  • VPN با کیفیت بالا : NordVPN – محدودیتی در استفاده یا پهنای باند ندارد. محدودیت زمانی بارگیری یا اتصال وجود ندارد. مجموعه پروتکل ها پذیرفته شده اند: HTTPS – NNTP – IRC – تورنت – eMule – ….
  • VPN قدرتمند : دسترسی به اینترنت خصوصی خود را به عنوان VPN مدافع آزادی در شبکه است. [19659033دسترسیایمنبهWIFI – هنگامی که از WiFi های عمومی بسیار ناامن مانند "[ HotSpots Free " ، شبکه های مک دونالد ، بارها ، رستوران ها یا حتی استفاده می کنید ، VPN مخصوصاً مفید است. فرودگاه ها WIFI یک فناوری سیمی نیست ، بنابراین رهگیری داده ها بسیار ساده است. علاوه بر این ، برنامه های رایگان وجود دارد که به اندازه کافی موثر هستند تا بتوانند WIFI را خراب کنند. حتی بدون اینکه یک شکاف داشته باشیم می توانیم این کار را انجام دهیم. VPN تمام داده های بین Wifi و شما را رمزگذاری می کند. با پروتکل های رمزگذاری عالی مانند IKEv2 یا OpenVPN هیچ کس قادر به رهگیری هر چیزی نیست.
   • VPN فنی : PureVPN پروتکل های OpenVPN و IKEv2 را ارائه می دهد. حالت دوم بسیار عالی است زیرا در صورت عدم فعالیت VPN از همه اتصالات جلوگیری می کند. علاوه بر این ، PureVPN در نرم افزار خود گزینه "Hotspot" دارد که به شما امکان می دهد اتصال VPN خود را به اشتراک بگذارید.
   • VPN قدرتمند : NordVPN تمام خصوصیات را برای تأمین اتصالات WIFI شما دارد.
  • مانیتور نظارت. توده – وقتی به اینترنت می روید ردیابی می شود. بارها ، سایتهای ورودی ، سایتهای خروجی ، کوکی ها ، مرورگرها ، موتورهای جستجو ، کلمات کلیدی ، سیستم عاملها ، زمان صرف شده در یک سایت ، تعداد GB های بارگیری شده ، پروتکل های استفاده شده ، حالت اتصال ، تنظیمات اتصال ، و …. . همه این داده ها ضبط ، طبقه بندی و گردآوری می شوند. سپس یک پروفایل ساخته می شود! در پایان یک سال ، مدام با استفاده از IP F.A.I خود ، ما همه چیز راجع به شما می دانیم! به همین دلیل است که باید VPN را طی کنید. VPN ها از آنهایی استفاده می کنند که به عنوان IP NO LOG پویا شناخته می شوند. در هر اتصال IP متفاوتی خواهید داشت ، بنابراین هیچ خطری برای تلفیق وجود ندارد. علاوه بر این ، VPN ها ارتباط شما با خدمات آنها را ردیابی نمی کنند.
   • VPN با کیفیت بالا : NordVPN IP های پویا عالی ارائه می دهد. NordVPN بیش از 5500 سرور توزیع شده در 59 کشور جهان است. نمایه اینترنت شما دیگر نمی تواند ایجاد شود.

  نیازهای خاص تر یا مواردی که به سطح فنی بالایی احتیاج دارند

  گفته می شود که این نیازها – انتظارات – کاربردها "تخصصی" هستند زیرا تنظیم و ارائه آن بسیار آسان نیست. تعداد کمی از VPN به این موارد استفاده می کنند زیرا به سطح فنی بالایی (تسلط کامل بر روی سرورهای OpenVPN مبهم) و یا استخر IP های بسیار بزرگ از جمله انواع مختلف موجود نیاز دارد: اختصاصی ، مسکونی ، RIPE / ARIN / APNIC (ابر – زیرساخت ها

  • با دور زدن محدودیت های جغرافیایی . یکی از کاربردهای گسترده دسترسی به برنامه ها ، کاتالوگ ها ، برنامه های ورزشی است که در کشور شما پخش نمی شود. اما همه کانال های تلویزیونی (iPlayer پراکسی – RTS – فرانسه TV) یا سیستم عامل های جریان اصلی قانونی مانند Netflix عمل جوبلاک را انجام می دهند. Geoblocking روشی است که از سیستم عامل های بزرگ برای نشان دادن محتوا بر اساس موقعیت جغرافیایی (IP) استفاده می کند. به عنوان مثال با IP فرانسوی به کانالهای عمومی تلویزیون فرانسه دسترسی خواهید داشت ، فقط به محتوای YouTube France ، کاتالوگ Netflix France ، اما نه کاتالوگ کانادایی Netflix یا رویدادهای مهم ورزشی که توسط کانال سوئیسی RTS به صورت رایگان پخش می شود. دستیابی به این geoblocking با برخی از خدمات مانند Netflix یا iPlayer پراکسی آسان نیست. به همین دلیل است که دو VPN در زیر قادر به مسدود کردن هرچه بیشتر کانال در طول زمان هستند.
   • متخصص VPN : ExpressVPN به دلیل توانایی خود در رفع انسداد کلیه برنامه های جریان مشهور است. VPN بسیار کارآمد در تمام تست های ما. ExpressVPN باید تعداد نسبتاً چشمگیر IP IP را در اختیار داشته باشد!
   • VPN قدرتمند : NordVPN در رفع انسداد کاتالوگ های خاص از Netflix (کانادا – انگلیس – آمریکایی) ، بسیار خوب است. و همچنین تمام کانالهای فرانسوی هنگام خارج از کشور.
  • دسترسی به اینترنت را مسدود کنید . بسیاری از کشورها (چین) یا مکان های ارتباطی (هتل ها ، فرودگاه ها ، دانشگاه ها) بخشی از اینترنت را سانسور می کنند (موتورهای جستجو – سایت ها – پروتکل های تبادل – شبکه های اجتماعی) به دلایل کمابیش مشروعیت. دلایل آن سیاسی ، اقتصادی یا قانونی است. با این وجود اینترنت آزاد ، خنثی و باز ضروری است. به همین دلیل است که VPN در تلاشند تا یک ارتباط امن و آزاد را به اینترنت جهانی بدون محدودیت در اختیار شما قرار دهند.
   • VPN فنی : ExpressVPN متخصص عالی باز کردن قفل است. فقط VPN قادر به دسترسی تقریبا مداوم در چین است !. ExpressVPN با استفاده از پروتکل TLS 1.3 از جدیدترین تکنیک های Tunneling OpenVPN استفاده می کند.
   • VPN قدرتمند : NordVPN همچنین سرورهای VPN مبهم را ارائه می دهد. این سرورهای OpenVPN قرار است برای فرار از تشخیص D.P.I یا Firewall
  • دسترسی ایمن به شبکه خانگی شما از خارج استتار شده باشد. شما می خواهید از خارج به شبکه محلی خود بپیوندید تا یک IP اختصاصی بتواند یک راه حل عالی باشد. این IP استاتیک و ایمن است. این امکان را به شما می دهد تا برای بررسی یک اتصال ، برنامه یا شروع بارگیری به NAS محلی خود بپیوندید!
   • VPN فنی : PureVPN یکی از نادرترین VPN ها برای ارائه IP با تمام درگاه های باز است.
  • استفاده حرفه ای . شرکت ها و شرکت های بیشتری در حال دسترسی به VPN برای کارمندان و کارمندان خود هستند. به این ترتیب ، افراد قادر خواهند بود به طور ایمن به اینترنت وصل شوند و بدون خطر افشای اطلاعات ، تبادل اطلاعات كنند. شما باید یک VPN را انتخاب کنید که IP اختصاصی زیادی را ارائه می دهد که می توانید به یک یا چند همکار که از این IP ها (سرورها) استفاده می کنند اختصاص دهید. این IP ها برای امنیت اتصالات WIFI مناسب هستند. ویژگی دیگر تعداد همزمان اتصالات است. معاملات اختصاصی شرکت VPN به ده ها نفر اجازه می دهد همزمان از VPN استفاده کنند. با یک پیشنهاد تجاری استاندارد می توانید 5 حساب (با 5 اتصال همزمان) و 5 IP اختصاصی داشته باشید.
   • متخصص VPN : PureVPN راه حل های کاملاً سازگار با حرفه ای ارائه می دهد: IP اختصاصی – دسترسی به همه سرورها – نرم افزار اتصال – اتصالات همزمان. شرکت ها ، موسسات ، شرکت ها از این طریق می توانند به VPN به همکاران یا کارمندان خود پیشنهاد دهند! آنها به همان پیشنهادهایی که از طرف افراد ارائه می شود دسترسی دارند و علاوه بر آن یک IP اختصاصی برای مسافرت یا کار از راه دور.

  جدول خلاصه توابع VPN

  اکنون می دانید که یک VPN چقدر می تواند برای شما مفید باشد. تمام اطلاعات لازم جهت انتخاب صحیح VPN را داشته باشید!

  5 انتشارات آخر مهی

   اشتراک

Comments are closed.