کمپین فیشینگ Netflix جدید کشف شد

یک برنامه جدید فیشینگ Netflix مورد توجه من قرار گرفت ، بنابراین تصمیم گرفتم اخبار را با همه شما به اشتراک بگذارم. درست است که موارد مهمی برای نگرانی در مواقعی که می گذرانیم مهمتر است. سیستم های بهداشت و درمان نیز مورد حمله گروه های مخرب قرار گرفته اند و سیستم های فناوری اطلاعات شرکت سخت و دشوار را برای مقابله با کار از راه دور جمع می کنند.

اما هنوز ، کمپین های فیشینگ کوچکتر مانند این جدید برای Netflix نباید از بین برود و گزارش نشود. به خصوص از آنجا که بسیاری از شما ممکن است در حال حاضر برای اولین بار حساب Netflix ایجاد کنید.

گزارش افزایش فعالیت فیشینگ در تمام رسانه ها

ما هوشیاری داشتیم که کلاهبرداری فیشینگ و نیزه فیشینگ از اواخر سال گذشته روند کندی را تجربه می کنند. سال ، اما سال 2020 شاهد یک سنبله شدید بود. متأسفانه ترس از كروناویروس فرصتی برای استفاده گروههای مخرب در سراسر جهان است. بنابراین ، تعداد زیادی از فعالیت های فیشینگ در سراسر هیئت مدیره وجود دارد ، برخی از آنها COVID-19 با مضمون و برخی از آنها نیست.

حتی وقتی آنها به صراحت از ترس Coronavirus به عنوان یک بهانه فیشینگ استفاده نمی کنند ، هکرها قطعاً می دانند که هستند. در حال انجام. یک اثر جانبی از همه گیر این تحول گسترده اجتماعی و فرهنگی است که همه ما در آن زندگی می کنیم. بسیاری از مردم از راه دور کار می کنند و تقریباً تمام وقت خود را در داخل خانه می گذرانند.

این به معنی دو چیز است. یکی اینکه مردم برای سیستم عاملهایی که می توانند در خانه خود استفاده کنند ، حساب های بیشتری ایجاد می کنند. از این رو هکرها می توانند از این بهانه حساب جدید به عنوان یک روش فیشینگ استفاده کنند ، مانند برنامه جدید فیشینگ Netflix که ما کشف کردیم. دوم این که ، مردم هنوز به کار از خانه عادت کرده اند ، که این به معنای فرصت بیشتر برای فیشینگ و سایر خطرات امنیتی است.

چطور به نظر می رسد کمپین فیشینگ جدید نتفلیکس

 تصویر فیشینگ netflix مبارزات انتخاباتی

این ایمیل آشکارا بخشی از کلاهبرداری بیشتر است و شامل تماس های تلفنی نیز می شود. قربانی ایده آل این کمپین فیشینگ جدید Netflix تلفن را جمع می کند و خط پشتیبانی فونی را که در ایمیل ذکر شده است تماس می گیرد.

اگر کاربر این کار را نکند و به سادگی روی پیوند مرکز راهنمایی که در ایمیل ذکر شده است کلیک کند ، به آنها هدایت می شوند. مرکز راهنمایی legal Netflix. متأسفانه ، در این مواقع ، ممکن است پورتال اعلان هایی از قبیل این موارد را نشان دهد:

 تصویر مرکز کمک netflix

که ممکن است کاربران را مجدداً دوباره امتحان کند ، فقط موفق به دریافت در تماس با احزاب مخربی که کمپین فیشینگ Netflix را راه اندازی کرده اند. این اولین باری نیست که از شماره های تلفن پشتیبانی در واقع برای کلاهبرداری استفاده می شود.

کاربران Netflix به خصوص در زمان کار از راه دور و قرنطینه هدف خاصی هستند

از آنجا که همه گیر COVID-19 شروع شد و مردم شروع به گذراندن زمان بسیار بیشتری در داخل خانه کردند ، استفاده از سرویس های پخش اینترنتی سریع افزایش یافته است. آنقدر که یوتیوب و نتفلیکس هر دو اعلام کردند که کیفیت پخش ویدیوی خود را در سراسر اروپا کاهش می دهند.

اما این بدیهی است که برای افرادی که در خانه گیر کرده اند و با همه نگرانی هایی که این بارها به وجود می آورند ، بازدارنده نیست. تعداد بیشتری از کاربران از زمان شروع همه گیری ، حساب های Netflix را ایجاد می کنند و این روند علائمی از کند شدن را نشان نمی دهد. جای تعجب نیست که سرویس (و خدمات مشابه) مجبور به کاهش کیفیت فیلم هستند تا زمانی که فهمید چگونه می توانند مقابله کنند.

متأسفانه ، این به معنای فیشینگ بیشتر نیز هست. حتی ایمیل هایی که در تاریکی نیز شلیک می شوند ، به احتمال زیاد ، احتمال بالایی برای فرود در هدف دارند. هنگامی که بسیاری از افراد در حال ایجاد یک حساب کاربری هستند ، یک کمپین فیشینگ Netflix که وانمود می کند که پاسخگوی ایجاد حساب کاربری است ، بسیار قابل باورتر است.

چگونه از کمپین فیشینگ جدید Netflix ایمن بمانید

ایمیل دیگری را که از Netflix دریافت می کنید (یا فراتر از آن) به یاد داشته باشید که هیچ وب سایت قانونی نمی تواند اعتبار شما را بخواهد. مهم نیست که چقدر دستور زبان آنها خوب است ، اگر به صفحه ای که از شما خواسته می شود جزئیات ورود به سیستم را بخواهید هدایت کنید ، ایمیلی مطمئناً یک تلاش فیشینگ است.

بنابراین ، هیچ چیز حساس (آدرس ایمیل ، رمزهای عبور ، و غیره) و فقط زبانه را ببندید. ایمیل را نادیده بگیرید.

متأسفانه ، برخی از ایمیل های مخرب پیشرفته تر از این کمپین فیشینگ Netflix هستند. در بعضی موارد ، می توانید با کلیک کردن بر روی پیوند مخرب اشتباه ، حتی اگر وارد هیچ مدرکی نیستید ، دستگاهتان را آلوده کنید. برای این نوع تهدید ، فیلتر DNS همان چیزی است که شما نیاز دارید.

شما می توانید راه حل همه در یک ما برای کاربران خانگی ، Thor Premium Home به مدت یک ماه امتحان کنید و ببینید که چگونه متناسب است. این برنامه حاوی آنتی ویروس ، فیلتر DNS است که تهدیدهای ناشناخته (مانند پیوندهای مخرب) و یک بروزرسانی خودکار برای نرم افزار را مسدود می کند.

Thor Foresight اطمینان حاصل می کند که لینک بی خطر است!

والدین و دوستان شما. بر روی هر پیوند مشکوک کلیک کنید ، بنابراین مطمئن شوید که از آنها محافظت می شود.

 Thor Foresight Home ضد بدافزار و محافظت از ransomware heimdal Security "width =" 139 "height =" 211
Thor Foresight فراهم می کند:
به روزرسانی های نرم افزاری خودکار و خاموش
محافظت هوشمندانه در برابر بدافزارها
سازگاری با هر آنتی ویروس سنتی.

همانطور که می گفت یکی از نویسندگان مورد علاقه من ، در حال زندگی جالب است. ایمن بمانید و روی پیوندهای مشکوک کلیک نکنید!

Comments are closed.